Talent Friendly Company

Talent Friendly Company

CERTYFIKAT JAKOŚCI

TALENT FRIENDLY COMPANY – jest znakiem jakości, przyznawanym firmom, szkołom, placówkom oświatowym, uczelniom. Warunkiem przyznania TFC jest obecność w organizacji zasad zarządzania pracownikiem wiedzy, które sprzyjają i wspierają jego rozwój. TFC jest symbolem – potencjału człowieka i jego możliwości rozwojowych w sprzyjających warunkach zawodowych. TFC jest znakiem zastrzeżonym.

Obecnie znak posiada 21 szkół językowych i 1 podstawowa w całym kraju.

List do Rodziców szkół Talent Friendly Company

Nazywam się Joanna Femiak. Jestem psychologiem i filozofem, od 20 lat szkolę właścicieli szkół językowych oraz nauczycieli. Zawsze uważałam, że uczenie innych to zaszczyt i wyróżnienie, trzeba mieć dar i talent, aby ktoś chciał słuchać i uwierzyć w to co się mówi. Na podstawie wielu lat swojej pracy z ludźmi stwierdzam, że szkoła, a później środowisko pracy, rozwija talent albo go niszczy. Talent pedagogiczny wymaga wyjątkowej troski i staranności. Warunki, w których mogą rozwijać się nauczyciele, są delikatnie mówiąc bardzo wymagające. W placówce, w której uczą się Wasze dzieci, Personnel Training Institute wraz z właścicielem szkoły tworzy system wspierania nauczycieli, aby byli świetnie przygotowani merytorycznie, ale także wiedzieli jak ważna jest ich praca. Z takim wsparciem wchodzą do klasy, uczą Wasze
dzieci. Gratuluję Wam wyboru, zachęcam do zgłębiania tematyki uzdolnień i talentów. Trzymam kciuki za Wasze rodzicielskie wysiłki i życzę, aby obok Was wzrastały niepowtarzalne na świecie osobowości, Wasze dzieci.

 

Pozdrawiam Was serdecznie,
dr Joanna Femiak
Dyrektor PTI